Start a new topic

Bezpieczny programowy konwerter PST na MBOX

Chciałbym zasugerować oprogramowanie konwertera PST na MBOX, które jest pomocne w konwersji pliku PST do pliku MBOX. Efektywna opcja, za pomocą której można migrować pojedyncze i wiele plików z konwersją wsadową, obsługuje również wszystkie popularne wersje MS Outlook 2019, 2016, 2013, 2010, 2007, 2003 itd. Konwertuj pliki PST na MBOX i różne formaty plików bez żadnych problemów jak EML, MSG, HTML, MSG itp.

 

KLIKNIJ TUTAJ: http://www.howtosol.com/products/pst-to-mbox-converter.html


Jak działa aplikacja konwersji PST na MBOX?

Pobierz i uruchom aplikację.

Zlokalizuj plik PST programu Outlook.

Tryb podglądu.

Wybierz pożądany typ eksportu. ...

Zlokalizuj wyjściową ścieżkę docelową. ...

Krok 1: Uruchom narzędzie i dodaj plik PST.

Krok 2: Pokaż podgląd pliku PST.

Krok 3: Wybierz opcję eksportu dla pliku PST do MBOX.

Z pomocą narzędzia PST to MBOX Converter, użytkownicy mogą bezpiecznie eksportować pliki PST do MBOX bez instalowania MS Outlook. To oprogramowanie jest znane z najlepszych wyników. Jest to w 100% bezpieczne narzędzie i niezwykle proste w użyciu dla każdego. Najpierw wypróbuj wersję demo i przekonwertuj niektóre elementy z plików PST na format MBOX i dowiedz się więcej o tym oprogramowaniu. Użytkownicy mogą z łatwością obsługiwać to narzędzie.

Do eksportowania informacji z programu Outlook do Thunderbirda, Apple Mail lub innych organizacji. Jest to całkowicie niezawodny instrument, który może wysyłać nieograniczone informacje w tym samym czasie, bez wprowadzania zmian i bez utraty cennych informacji. Nie ma znaczenia, jak długie są twoje dokumenty. Zdecydowaną większość dokumentów możesz wysłać jednocześnie. Korzystanie z urządzenia nie jest trudne, niewątpliwie możesz wprowadzić i zaprojektować programowanie PST do MBOX nawet bez żadnej pomocy, a możesz korzystać z tego urządzenia autonomicznie. Nie musisz uczyć się pomocy technicznej, aby korzystać z urządzenia. możesz również pobrać bezpłatną wersję tego oprogramowania, która eksportuje kilka elementów z każdego folderu. możesz pobrać to oprogramowanie stąd: -https://www.betavare.com/pst/mbox/

Login or Signup to post a comment