Start a new topic

Ściągnij Konwerter OST na PST

Możesz przenieść dane pliku OST do PST Outlook Online za pomocą bezpłatnego narzędzia online Microsoft ost to pst Converter, które zapewnia główne rozwiązanie do zapisywania bazy danych e-maili, e-maili itp. W formacie programu Outlook. darmowe nieograniczone oprogramowanie konwertera ost na pst do dzielenia dużych rozmiarów plików PST na małe części po konwersji bazy danych plików OST w formacie Outlook. Wraz z jego oprogramowaniem możesz płynnie importować OST do PST w Office 365 lub innych plikach, takich jak Zimbra, Gmail, EML, EMLX, vCard, ICS, MSG, PST, serwer Live Exchange, MBOX itp. 

 

- * Konwerter OST na PST ma te funkcje-  Opcja konwersji wsadowej. 


Cóż, za darmo pokaże Twoje dane konwersji.

Podziel duże pliki PST na małe pliki PST.

Jego oprogramowanie umożliwia filtrowanie wiadomości.

Oprogramowanie obsługuje również wszystkie wersje systemu Windows.

  Więcej informacji-  Konwerter OST na PST


Konwertuj OST na PST za pomocą zaawansowanego oprogramowania dostarczonego przez AxBlaze. Oprogramowanie pomaga konwertować kompletne elementy OST do formatu PST dla programu Microsoft Outlook. Zapewnia wiele opcji konwersji plików OST.

 

Odwiedź: http://www.axblaze.com/products/pl/konwerter-ost-na-pst.html

Chciałbym zasugerować wybranie oprogramowania konwertera OST na PST, które jest dostępne w bezpłatnej wersji demonstracyjnej. Oznacza to, że możesz hojnie konwertować pierwsze 10 plików OST do formatu PST programu Outlook bez żadnej opłaty. Obsługuje wszystkie wersje MS Outlook, takie jak 2000, 2002, 2003, 2008, 2010, 2013, 2016 i najnowsze 2019. DARMOWE DEMO jest dostępne dla wszystkich użytkowników.

Login or Signup to post a comment