Start a new topic

Jak przenieść Zimbra do PST


Wypróbuj KDTools Zimbra na PST Converter Software zapewnia szybszy proces odzyskiwania uszkodzonych plików Zimbra, a także pomaga przywrócić pełne załączniki, takie jak e-maile, spotkania, kontakty, lista zadań, czasopisma, notatki i wszystko inne. Zachowuje wewnętrzną strukturę folderów danych Zimbra podczas eksportowania do innych formatów plików. Zimbra na PST Converter konwertuje plik w wielu formatach, w tym EML, MSG, EMLX, vCard, vCal, format, itp. To narzędzie obsługuje wszystkie wersje Windows i MS Outlook.Narzędzie Toolsground Konwerter Zimbra na PST może pomóc w zrozumieniu całego procesu, za pomocą którego można przesyłać dane z Zimbra do formatu pliku PST programu Outlook. Do tego procesu wymagane jest zapisanie danych Zimbra na dysku twardym komputera w plikach w formacie TGZ. Następnie oprogramowanie może konwertować wszystkie pliki Zimbra TGZ do formatu plików PST, aby zrozumieć całą procedurę, którą można przeczytać w tym artykule, który opiera się na jego działaniu.

Konwertuj Zimbra TGZ na format pliku PST za pomocą konwertera FixVare TGZ na PST. Oprogramowanie jest łatwe w użyciu i zapewnia wiele opcji konwersji. Możesz pobrać bezpłatną wersję próbną, aby przetestować oprogramowanie.

 

Oficjalna strona internetowa: https://www.fixvare.com/products/tgz/pst/

Istnieje również inne niezawodne narzędzie dostępne online do przełączania plików Zimbra na format Outlook. Chciałbym polecić wypróbowanie tego zewnętrznego TGZ na konwersję PST online. TGZ do okien oprogramowania PST jest dostępne, aby pomóc użytkownikom rozwiązać i uzyskać doskonałe ostateczne rekompensaty za dokładną zmianę z Zimbra na Outlook PST.

 

Przeczytaj więcej i pobierz bezpłatną wersję próbną tego oprogramowania stąd: - https://www.gaintools.com/tgz/pst/

Login or Signup to post a comment