Start a new topic

Konwerter OST na PST

Jeśli chcesz wyszukać najlepszy sposób na konwersję lub odzyskanie danych OST do PST i innych. Proponuję spróbować, narzędzie innej firmy OST do konwertera PST. Zapewnia najlepszą bezbłędną konwersję i konwertuje wiele danych OST na Outlook PST, Office 365, Live Exchange Server z każdym włamaniem i zapisuje dane OST w formatach EML, zimbra, olm, MSG, HTML, pst itp. Odzyskuje trwale usunięte elementy OST i przywraca niedostępne dane. obsługuje wszystkie wersje Outlooka i systemu operacyjnego Windows. Udostępnia bezpłatną wersję próbną, która zapewnia możliwość konwersji pierwszych 30 elementów na folder.

więcej informacji-

Konwerter OST na PST

1 Comment

Skanuj uszkodzone wiadomości e-mail OST przed ostatecznym procesem konwersji za pomocą tego niezawodnego rozwiązania OST to PST Converter. Posiada prosty i intuicyjny interfejs GUI zarówno dla użytkowników technicznych, jak i początkujących. Oferuje użytkownikom jednoczesne wyeksportowanie plików w partii z wszystkimi osadzonymi w niej załącznikami. Jest obsługiwany we wszystkich wersjach MS Outlook, takich jak Outlook 2019, 2016, 2013 itd.


Najlepszy konwerter OST na Outlook PST zapewnia użytkownikom brak utraty danych podczas eksportowania formatu plików. Zachowuje wszystkie właściwości wiadomości e-mail i integralność danych wiadomości e-mail nienaruszone nawet po procesie konwersji. Dostępna jest również DARMOWA WERSJA DEMO dla tego samego narzędzia, która umożliwia użytkownikom przetestowanie wydajności pracy tego narzędzia. 

Login or Signup to post a comment