Start a new topic

przekonwertować ost na PST ręcznie

Możesz wypróbować oprogramowanie konwertera ost do konwersji pliku ost do pliku pst z eksportem wszystkich elementów OST do programu Outlook PST i innych formatów plików, w tym - PST, EML, EMLX, MSG, HTML, MBOX, vCard, VCF, Zimbra, OLM, NSF, Office 365 itd. Plik OST do oprogramowania PST Converter do dzielenia dużych plików PST po konwersji OST na PST i masażu filtrowania obie opcje są dostępne.

 

przekonwertować ost na PST ręcznie

 


Jeśli chcesz przekonwertować plik OST do pliku Outlook PST. Polecam narzędzie OST to PST Converter, które może odzyskać dane z uszkodzonych, niedostępnych, uszkodzonych lub osieroconych plików OST Exchange. Obsługuje zarówno IMAP, jak i zaszyfrowane pliki OST do konwersji. To narzędzie obsługuje wszystkie wersje MS Outlook i Windows OS. Aby uzyskać najlepsze oferty i bezpłatne kody kuponów w tym narzędziu, sprawdź: https://www.easerays.com/product/stellar-data-recovery-software/

Korzystając z profesjonalnego narzędzia innej firmy, konwerter OST na PST jest jednym z najłatwiejszych sposobów eksportowania plików danych OST programu Outlook do formatu PST. Nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby uruchomić narzędzie konwersji OST do PST. Konwertuj dowolny rozmiar pliku OST w zaledwie kilku prostych krokach do formatu PST. To narzędzie bezpiecznie eksportuje innych klientów poczty e-mail, takich jak -EML, EMLX, MBOX, MSG. Użytkownicy mogą z łatwością obsługiwać tę aplikację i 1-2 razy używali tego oprogramowania, które znasz z narzędziem.

Login or Signup to post a comment