Start a new topic

pęknięcie konwertera ost na pst

 


Możesz łatwo przekonwertować OST na PST za pomocą konwertera OST na PST. Oprogramowanie z łatwością konwertuje plik OST do PST i innych formatów plików, takich jak MBOX, EML, EMLX, NSF, HTML, PDF, OLM itp. Aplikacja pozwala użytkownikowi na ponowne sprawdzenie danych za pomocą opcji podglądu. Oprogramowanie konwertuje określone dane według zakresu dat za pomocą opcji Filtrowanie wiadomości. Oprogramowanie nie ma ograniczenia rozmiaru pliku do konwersji przewymiarowanego pliku OST na PST.


Ostatnio zaktualizowane funkcje-


• Odzyskaj e-maile, skrzynkę pocztową plików .ost
• Przywracanie usuniętych elementów pliku ost do programu Outlook.
• Konwersja ost do perspektywy pst z zapisywaniem wielu formatów plików.
• Daje najlepszą opcję podziału, aby podzielić duże pliki PST........


  Konwerter plików OST


https://www.kdetools.com/ost/pl/

W sieci jest tak wiele narzędzi, które można wykorzystać do konwersji pliku OST na format PST. Ale poleciłbym ci odpowiednie narzędzie OST to PST Converter Tool. Co pomaga łatwo zmienić plik OST na format PST. Jego interfejs użytkownika jest bardzo łatwy w użyciu, dzięki czemu możesz bardzo łatwo i szybko migrować swój plik. Daje bezpłatną wersję tego oprogramowania do pobrania. Obsługuje wszystkie wersje systemu Windows do 10 i wszystkie wersje programu Microsoft Outlook. Dostępna jest również bezpłatna wersja demonstracyjna tego narzędzia. Odwiedź tutaj, aby uzyskać więcej informacji: - Konwertuj plik OST na Outlook PST

Programowanie wholeclear OST do PST Converter jest zdumiewającą odpowiedzią na konwersję informacji OST na plik informacji PST. Ten program zapewnia najbardziej niezawodną i korzystną ścieżkę do wysyłania pliku informacyjnego Exchange OST, który zawiera wiadomość e-mail, wersję roboczą, zadanie, połączenie, notatki, kontakt, wysłaną rzecz, harmonogram (do, UDW, obiekt, temat, datę, godzinę i DW ) w formacie pliku PST. Jest w 100% wolny od wszelkich zagrożeń dla zadania konwersji.


Po zakończeniu konwersji daje dokładny wynik, który jest wyższy od twoich założeń. To jest najlepsza rzecz w tym programowaniu konwersji. W gabinecie egzaminów podstawowych klienci mogą zobaczyć podgląd odzyskanej skrzynki pocztowej przed zakończeniem konwersji z pliku OST do formatu pliku Outlook PST wraz ze wszystkimi informacjami zawartymi w pliku OST.

Login or Signup to post a comment